Eğitimlerimiz, teorik ve pratik sınıflar olmak üzere birbirine bağlı iki farklı eğitim kategorisinde sağlanmaktadır. Hem teorik, hem pratik derslerimiz projektör ve LCD televizyon gibi teknolojik görsel destekler ve basılı eğitim materyalleri eşliğinde verilmektedir. Teorik sınıflarımızda teorik dersler, bay ve bayan öğrencilerin bir arada bulunduğu karma sınıflarda verilirken, pratik dersler bay ve bayanların ayrı ayrı gruplandırıldığı pratik uygulama sınıflarında görülür.

Teorik eğitimlerimiz o dönemde eğitim gören tüm kursiyerlerin katılımıyla toplu olarak verilir. Masaj hakkındaki teorik bilgilerin verildiği sınıflarda, teorik eğitimin bitiminde bir ara sınav uygulanmaktadır. Bu sınav, kursiyerlerin kendilerini değerlendirmelerini ve eksikliklerini görebilmeleri için düzenlenmektedir.

Pratik eğitimlerimizde ise bay ve bayan öğrenciler birbirinden bağımsız 2 farklı sınıfta teorik bilgilerini eğitmenler eşliğinde pratikte nasıl kullanabileceklerini uygulamalı olarak öğrenebilirler. Sınıftaki öğrencilerin ikili gruplar halinde dönüşümlü olarak aldıkları uygulama eğitimleri sonrasında düzenlenecek sınav sonucunda artık yetkin ve bilgili bir Masaj Uzmanı olarak hayata atılabilirler.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller masajokulu.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2019