Prof. Dr. Ahmet Hamdi Turgut Masaj Okulu, Türkiye'de akademik masaj tanımına uygun eğitim veren ilk eğitim kuruluşudur. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Masaj Kürsüsü Fakülte Yönetim Kurulu kararı ile Türkiye'de eğitimli masaj uzmanlarının yetiştirilmesi konusundaki eksikliği gidermek üzere 1981 yılında faaliyetine başlamış ve faaliyetlerine Prof. Dr. Ahmet Hamdi TURGUT denetiminde devam etmiştir. Özerk yapısı sayesinde bugüne kadar akademik seviyede verdiği bireysel ve kurumsal eğitimlerle, sektörde ihtiyaç duyulan eğitimli masaj uzmanı ihtiyacını gidermek üzere 6.000'den fazla mezun vermiştir.

Tüm eğitim programlarımız, teorik ve pratik derslerden oluşmaktadır. Teorik derslerin tamamlanması ile beraber geçilen pratik derslerin bitiminde kursiyerlerimiz, öğretim üyeleri tarafından teorik ve pratik olarak final sınavlarına tabi tutulmakta ve mezun olmadan önce akademik masaj tanımına uygun sorumluluklarını eksiksiz yerine getireceklerini taahhüt ettikleri "Masörlük Yemini" etmektedirler.

Eğitim programlarımızın sadece konularında tam yetkinliğe sahip uzman eğitmenlerimiz tarafından değil, aynı zamanda sağlık personellerinden oluşan kadromuz ve danışmanlarımız yardımıyla geliştirilmektedir. Bu sayede eğitim programlarımızın güncelliğini korumalarını ve eğitim kalitesinin her zaman beklentileri karşılamasını sağlayabiliyoruz.

Prof. Dr. Ahmet Hamdi Turgut Masaj Okulu, bir eğitim kurumu olmasının ötesinde sektörde hem kurumlara, hem de çalışanlara her zaman destek vermeye hazır kurumsal kimliği sayesinde gelişmeleri takip eden ve bu gelişmeleri paylaşmayı ilke edinmiş bir referans noktası konumundadır. Türkiye'de var olan bilinçsiz masaj uygulamalarına karşılık sektöre eğitimli masaj uzmanları kazandırmak ve mevcut uygulamaların kalitesini yükseltmek amacıyla çıktığımız yolda, eğitim kalitemiz ve bilgi birikimimizle kazandığımız ve kazandırdığımız başarının haklı gururunu taşıyoruz.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller masajokulu.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2019