Eğitim programlarımızın ulusal standartlara sahip olmasının yanı sıra, konularında uzmanlaşmış akademisyenler ve atamaları gerçekleştirilmiş profesyonel masaj eğitmenleri tarafından özel öğretimin gereksinimlerine uygun bir çerçevede ve uluslararası standartlarda verilmektedir. Bu standartlar dahilinde yer alan derslere devam zorunluluğu ilkesi nedeniyle, derslere katılmayarak belgelendirme talebinde bulunan şahıs ve kuruluşların bu tür isteklerini kabul etmemiz mümkün değildir.

Eğitim programlarımızın temelinde, mesleki yeterlilik kazandırmak ve öğretilerin her zaman uygulanabilir olmasını sağlamak hedeflenmektedir. Bunun sonucunda tüm ders konu içerikleri, her eğitim ve kültür seviyesindeki her bireyin kolaylıkla anlayabileceği ve anladıklarını uygulayabileceği düzeyde hazırlanmıştır. Eğitim sonrasında gerçekleştirilecek uygulamaların akademik masaj tanımına uygun ve uluslararası hizmet kalitesinde olmasını amaçlayan bu eğitimler sonucunda, pratik ve teorik bilgi düzeyinde eşitlik ve standardizasyon sağlanabilmektedir.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller masajokulu.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2019