logo orta
logo sağ

Eğitim Programlarımız

608 Saatlik Masaj Kursu

608 Saatlik Masaj Kursu

Klasik Masaj, Refleksoloji, Derin Doku Masajı, Transvers Friksiyon Masajı, Fasya Tekniklerinin öğretildiği detaylı bir eğitim programıdır. Anatomi, Fizyoloji ve Masaj ile ilgili teorik olarak işlenen derslerin ardından uygulama eğitimleri ile devam eden programın %70'i pratik derslerden oluşur.
Klinik (medikal) Masaj Teknikleri Kursu

Klinik (medikal) Masaj Teknikleri Kursu

Klasik Masaj, Derin Doku Masajı, Skar Doku Masajı ve Fasya Tekniklerinin öğretildiği detaylı bir eğitim programıdır. Anatomi, Fizyoloji ve Masaj ile ilgili teorik olarak işlenen derslerin ardından uygulama eğitimleri ile devam eden programın %70'i pratik derslerden oluşur.
Shiatsu Masajı Kursu

Shiatsu Masajı Kursu

Çin Akupressür tekniğinin Japon kültürü ile yoğrulması sonucu doğan ve vücutta belli noktalara baskı ilkesine dayanan Shiatsu masajının uygulanabilmesi
Thai Masajı Kursu

Thai Masajı Kursu

Tayland kökenli olduğu bilinen ve vücuttaki kas ve eklemlerin gerilmesi ile beraber çeşitli baskı tekniklerinin uygulanmasına dayanan bu masaj tekniği, riski en yüksek masaj tekniğidir.
Klinik Refleksoloji Kursu

Klinik Refleksoloji Kursu

Ayak tabanında bulunan 7.000 sinir ucuna uygulanan bir masaj tekniğidir. Vucütta bulunan tüm sinir bağlantılarının ayak tabanında bulunmasından yararlanarak uygulanan bu masaj tekniğinin verimli kılınmasını sağlamak amacıyla uygulamayı gerçekleştirecek olan masaj uzmanına uygulama becerisini kazandırılması hedeflenmektedir.
Manuel Lenfa Drenajı Kursu

Manuel Lenfa Drenajı Kursu

Lenfa anatomisi ve fizyolojisini, ödeme sebep olan patolojik durumları iyi bilen, ödem çeşitlerini tanıyan ve bloke olmuş lenf sıvısının manuel lenfa drenajı manipulasyonları ile serbestçe akmasını sağlayan bilinçli ve uzman terapistler yetiştirmek.
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller masajokulu.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2017